MÖBLER / Bord / Fällbord 16185132
nr 1618 5132
Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:31:10
100 kr
150 kr